Forum Branży Kosmetycznej na Retail Trends 2022. Zrób z nami biznes!

Forum Branży Kosmetycznej i Kongres Rynku FMCG – dwa najbardziej znane i o najdłuższej tradycji wydarzenia kongresowe powracają w stacjonarnej formule. Już 24 maja br. producenci, dystrybutorzy i retailerzy spotkają się na Retail Trends 2022, by poznać najnowsze trendy w sektorach FMCG i kosmetycznym oraz aby robić biznes.

Kongres Rynku FMCG oraz Forum Branży Kosmetycznej odbędą się w tym samym miejscu i czasie, ale każda konferencja ma swój własny program i jest skierowana do danej grupy odbiorczej. Na Forum Branży Kosmetycznej będziemy mówić o tym, jak biznes kosmetyczny zmienił się na przestrzeni ostatnich dwóch lat, jak zmieniło się otoczenie konkurencyjne, relacje pomiędzy dostawcami a handlem, kanały sprzedaży oraz relacje z konsumentami i jakie ma to przełożenie na strategie biznesowe na przyszłość. Porozmawiamy o narzędziach wsparcia i technologiach, które trzeba oswoić, by poruszać się po coraz bardziej cyfrowym świecie oraz o tym, jaki można zrobić dobry użytek z pozyskiwanych informacji o konsumentach. Na pewno nie obejdzie się bez rozmów o logistyce, kosztach, surowcach, opakowaniach, cenach – tym żyją dziś wszystkie firmy we wszystkich branżach. Wskażemy w jakim kierunku będzie rozwijał się rynek kosmetyczny i które kategorie będą na nim wiodące.

Forum Branży Kosmetycznej to jednak przede wszystkim biznes. Od zawsze w organizacji tego wydarzenia przyświecało nam to, aby Ci, którzy w nim uczestniczą mogli sprzedawać i kupować. Umowy handlowe podpisywane w kuluarach Forum to jego tradycja. Siłą połączonych konferencji pod parasolowym brandem Retail Trends jest to, że połączona zostaje także przestrzeń wystawiennicza i dostawcy będą mieli okazję zaprezentować swoje marki, produkty, rozwiązania i usługi menedżerom i kupcom z sieci handlowych każdego formatu – drogeryjnym, perfumeryjnym, aptecznym, spożywczym, wielobranżowym; marketom, dyskontom i franczyzom.  

Trwa rejestracja na Retail Trends 2022. Wejściówki dla przedstawicieli handlu są bezpłatne, natomiast dostawcy mogą skorzystać w lutym z preferencyjnych cen. Warto zarejestrować się już dziś!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top