Tylko do 27 lutego promocyjna cena biletów na Retail Trends 2022

Jeszcze tylko do 27 lutego obowiązuje promocyjna cena biletów na Retail Trends 2022 dla producentów, dystrybutorów, importerów i dostawców dóbr lub usług. Wejściówki dla przedstawicieli handlu są bezpłatne. Nie czekaj i zarejestruj się już dziś!

Retail Trends to brand łączący dwie doskonale znane i cenione konferencje: Kongres Rynku FMCG oraz Forum Branży Kosmetycznej. Tegoroczna edycja odbędzie się juz 24 maja w Warszawie. To niepowtarzalna okazja do rozmowy, spotkań i dyskusji między uczestnikami, prelegentami oraz firmami, które zdecydują się na udział w wydarzeniu.

Siłą połączonych wydarzeń pod parasolowym brandem Retail Trends jest to, że połączona zostaje także przestrzeń wystawiennicza i dostawcy będą mieli okazję zaprezentować swoje marki, produkty, rozwiązania i usługi menedżerom i kupcom z sieci handlowych każdego formatu – drogeryjnym, perfumeryjnym, aptecznym, spożywczym, wielobranżowym; marketom, dyskontom i franczyzom.  

Grono Partnerów i Patronów wydarzenia powiększa się z dnia na dzień. Udział w wydarzeniu potwierdzili przedstawiciele takich firm i instytucji jak m.in.: Jeronimo Martins, Żabka, Lewiatan,  Intermarche, Polska Grupa Detalistów, Allegro, Natura, Sephora, Noel, Laboo, Super-pharm, Dr. Max, Lagardere Travel Retail, Media Saturn Holding Polska, AMIC Energy, Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji.

Zobacz wszystkich Partnerów i Patronów wydarzenia oraz przedstawicieli handlu, którzy potwierdzili swój udział w zakładce PARTNERZY.

Nie czekaj i już dziś zarejestruj swój udział w Retail Trends 2022: REJESTRACJA.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące organizacji, oferty partnerstwa czy części merytorycznej – skontaktuj się z nami.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top