Drogeria Roku


Drogeria Roku to prestiżowy plebiscyt wyłaniający najlepsze drogerie w Polsce. Co roku o tytuł walczą sklepy indywidualne oraz drogeryjne sieci handlowe – w kilkunastu kategoriach. Zwycięzców wskazuje Jury złożone z menedżerów firm kosmetycznych, biorąc pod uwagę rozwój sieci, inwestycje, asortyment, działania marketingowe, komunikację z konsumentami, partnerstwo we współpracy, podążanie za trendami.

Logo Drogerii Roku można posługiwać się we wszystkich działaniach marketingowych skierowanych do konsumentów. Na sklepach drogeryjnych w całej Polsce można znaleźć charakterystyczny czerwony symbol rekomendujący klientom daną sieć i sklep.


Statuetki Drogeria Roku rozdamy na gali wieńczącej 10. Forum Branży Kosmetycznej, która odbędzie się 24 maja br. podczas wydarzenia Retail Trends 2022 łączącego dwie niezależne konferencje Kongres Rynku FMCG i Forum Branży Kosmetycznej.

Udział w Forum Branży Kosmetycznej i Retail Trends 2022 jest bezpłatny dla przedstawicieli handlu. Zarezerwuj wejściówkę: tutaj

Nagrody Drogeria Roku przyznamy w następujących kategoriach:

NAJLEPSZA SIEĆ DROGERYJNA
NAJLEPSZY PROJEKT DROGERYJNY
NAJLEPSZY PARTNER HANDLOWY
NAJBLIŻEJ KONSUMENTA
PODĄŻANIE ZA EKOTRENDAMI
LIDER W E-COMMERCE
METAMORFOZA ROKU
DEBIUT ROKU
ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli sieci drogeryjnych do przesyłania zgłoszeń do rankingu Drogeria Roku 2022 – opisu działalności sieci oraz zdjęć i opisu sklepu (lub sklepów), które będą reprezentować sieci.

Dana sieć może zgłosić maksymalnie trzy sklepy do konkursu. Jeden, który będzie reprezentantem całej sieci oraz jeden do kategorii „metamorfoza roku” i jeden do kategorii „debiut roku”.

W kategoriach „metamorfoza roku” i „debiut roku” chcemy zaprezentować najciekawsze nowootwarte drogerie oraz te, które przeszły najciekawszy remodeling. Tę kategorię szczególnie polecamy sieciom franczyzowym, ponieważ dają one okazję pokazania i wyróżnienia także prywatnych przedsiębiorców prowadzących drogerie pod szyldem sieci.

Aby przystąpić do rankingu należy wypełnić załączony kwestionariusz i dosłać go wraz ze zdjęciami na podany adres do dn. 18 marca 2022 r. Prosimy o jak najciekawsze i szczegółowe opisy działania sieci i sklepów. Pozwolą one na zaprezentowanie uczestników rankingu członkom jury, a także czytelnikom portalu wiadomoscikosmetyczne.pl