DROGERIA ROKU 2022

Drogeria Roku – to tytuł, który od 10 lat przyznajemy sieciom i sklepom drogeryjnym. 24 maja br. poznamy kolejnych laureatów i wręczymy Statuetki Drogeria Roku 2022 w zupełnie nowej odsłonie

Drogeria Roku jest wyjątkowym rankingiem. Ceniony w branży, biznesowy projekt, w którym najlepsze, najszybciej rozwijające się, innowacyjne sieci drogeryjne wybierają menedżerowie z firm kosmetycznych.

W tym roku będzie podobnie. Do grona jury Drogeria Roku 2022 dołączyło kilkunastu menedżerów znakomicie znających rynek kosmetyczny – przede wszystkim dyrektorów sprzedaży mających bezpośredni kontakt ze swoimi partnerami w handlu.

POZNAJ JURORÓW RANKIGU DROGERIA ROKU 2022

Jurorzy wybiorą Drogerię Roku 2022 w kilku kategoriach. Oprą się przede wszystkim na swoich doświadczeniach i relacjach biznesowych z sieciami drogeryjnymi, z którymi pracują. Jurorzy wezmą pod uwagę wszystkie podmioty działające na rynku.  

Statuetki Drogeria Roku 2022 – w zupełnie nowej formie – wręczymy 24 maja br. na wieczornym evencie towarzyszącym 10. Forum Branży Kosmetycznej. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top