Biedronka, Lidl, Żabka czy Nasz Sklep?! Wybierz najlepsze sklepy w Polsce i zgarnij nagrodę!

Zakupy to nie tylko prosta czynność, ale także ogromnie emocje. Podziel się nimi z nami i wybierz swój ulubiony sklep. Jesteś fanem Biedronki lub Lidla, codziennie zaglądasz do Żabki, lubisz spacery po Auchan czy codzienną rozmowę z Panią Krysią w Delikatesach Centrum? To ty decydujesz, który z nich twoim zdaniem oferuje najlepsze ceny, świetną obsługę, czy najświeższe produkty. Wskaż faworytów w 17 kategoriach, a przy okazji zgarnij ciekawą nagrodę. Zainteresowany/a? No to jazda!

Zagłosuj w plebiscycie!

Twój głos ma znaczenie i może wpłynąć na wyniki konkursu, w którym od lat wybieramy najlepsze polskie sieci handlowe! Zagłosuj i pokaż nam, kto jest najlepszy!

Market Roku to konkurs organizowany przez Wydawnictwo Gospodarcze i portal Wiadomości Handlowe już od niemal 20 lat. Wybierane są w nim najlepsze sklepy spożywcze w Polsce i nie tylko. W poszczególnych kategoriach, takich jak np. najlepszy sklep w dużym, średnim i małym formacie, najlepsza oferta asortymentowa, najlepsza strategia cenowa czy najlepszy e-sklep. W szranki stają nie tylko największe sieci działające w Polsce, ale także lokalni i specjalistyczni operatorzy, których warto docenić.

Przez lata o tym, kto ostatecznie otrzyma nagrodę, decydowało grono jury, złożone z przedstawicieli największych w Polsce producentów żywności oraz firm doradczych dla sektora retail i FMCG. W tym roku też oddadzą swoje głosy, jednak nie będą mieli całościowego wpływu na wynik głosowania. W tym roku postanowiliśmy poznać też głosy czytelników portalu wiadomoscihandlowe.pl, nie tylko ekspertów zajmujących się sektorem retail, ale także konsumentów, którzy na co dzień testują wszystkie formaty i kanały handlowe prowadzone przez operatorów.

Jak to działa konkurs?

Najlepsze sklepy w każdej kategorii w głosowaniu jurorów otrzymają odpowiednio 3 punkty za 1 miejsce, dwa punkty za 2 miejsce oraz jeden punkt za 3 miejsce. Identycznie będzie w przypadku głosowania czytelników. Po zsumowaniu ustalona zostanie kolejność w poszczególnych kategoriach. W przypadku remisu możliwość wskazania zwycięzcy zastrzega sobie redakcja.

Nagroda za głosowanie?

Każdy, kto wypełni formularz konkursowy, może liczyć na bonus w postaci darmowego, miesięcznego dostępu do wszystkich treści portalu wiadomoscihandlowe.pl. Głosować można do końca maja 2024. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 18 czerwca na gali podsumowującej kongres Retail Trends 2024. Jej organizatorem jest Wydawnictwo Gospodarcze.

Scroll to Top