TIKROW – ZLECASZ, KIEDY POTRZEBUJESZ

TIKROW – zlecasz, kiedy potrzebujesz

TIKROW to platforma, która służy zatrudnianiu ludzi w innowacyjny sposób.

Czasy się zmieniają, a rynek pracowników do niedawna stał w miejscu. My to zmieniliśmy!

Jeśli wszystko możemy mieć na już, jedzenie, przewóz i prawie każdą inną usługę, to dlaczego nie zacząć zatrudniać pracowników w ten sam sposób – od ręki?

TIKROW wychodzi naprzeciw temu wyzwaniu i oddaje w ręce zleceniodawców aplikację, dzięki której można zatrudniać za pomocą trzech kliknięć. Szybko, wygodnie, profesjonalnie, a zarazem bez długoterminowych zobowiązań czy abonamentów. To „Uber dla pracodawców”, w którym zapotrzebowanie na „ręce do pracy” spotyka się z bazą sprawdzonych pracowników (mamy ich ponad 30 tysięcy!). Obie strony na tym zyskują. I to wszystko w trybie „tu i teraz”. Zatrudniasz w momencie, kiedy NAPRAWDĘ potrzebujesz, a my dostarczamy odpowiednią osobę do 48 godzin. Na ten moment najszybciej na rynku!

TIKROW powstał z miłości do efektywności. Tu każdy dostaje to, czego szuka, na korzystnych warunkach. Technologiczne rozwiązania (platforma jest praktycznie bezobsługowa), elastyczne warunki pracy i większa efektywność. To wszystko dostajesz w TIKROW. Jak? Szybko, łatwo i przyjemnie!

TIKROW to zmiana, której nie da się już zatrzymać. To pójście pod prąd. Kierujemy się bezkompromisowymi zasadami etycznymi i robimy wszystko, żeby stale upraszczać pracę naszym klientom i klientkom.

Czas zrozumieć, że nie chodzi o to, by pracować ciężko.

Po prostu trzeba wiedzieć, jak robić to efektywnie.