Sorvella Perfume

Marka Sorvella Perfume swoje pierwsze kroki na rynku Polskim stawiała już w 2017 r. Od tamtej pory nie zwalniamy, a wręcz przyspieszamy nasz rozwój, również na arenie międzynarodowej.

Obecnie posiadamy ponad 20 własnych lokalizacji handlowych. Znajdą nas Państwo w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Łodzi, Płocku i Krakowie. Nasze produkty odnajdziecie Państwo także online, na stronie internetowej www.sorvellaperfume.pl. Nieustannie dokładamy starań by zwiększyć rozponawalność marki oraz dostępność naszych produktów, zarówno stacjonarnie, jak i online.

Cieszymy się zaufaniem klientów, którzy przede wszystkim, cenią sobie jakość naszych perfum oraz przystępność cenową. Naszą misją jest sprawienie, aby każdy, bez względu na budżet, mógł pachnieć wyjątkowo. Uzupełnieniem naszej oferty są cieszące się popularnością dyfuzory zapachowe do domu, które wypełniają wybrane pomieszczenie pięknym, długotrwałym zapachem. Cały czas śledzimy panujące trendy i bacznie wsłuchujemy się w sugestie klientów – wszystko po to, aby wyprzedzić konkurencję i jeszcze lepiej odpowiadać na dynamicznie kształtujące się zapotrzebowanie rynku.