Sonia | the Saem

Sonia | the Saem


Naszą misją jest obsługa biznesowych partnerów w zakresie dostaw najlepszych kosmetyków z całego świata, z wykorzystaniem innowacyjnych procesów logistycznych.

Jesteśmy hurtownią z wieloletnim stażem. Dystrybuujemy kosmetyki od 1991 roku. Posiadamy bardzo rozwiniętą logistykę, która umożliwia nam sprawne dostarczanie kosmetyków najlepszych polskich jak i światowych marek. Nasz zespół każdego dnia efektywnie zaopatruje sklepy, apteki oraz sieci drogerii. Działamy nie tylko w Polsce ale i w Europie. Zatrudniamy ponad 200 pracowników. Całkowita powierzchnia naszego magazynu wynosi 7 400 m2, a znajdujący się tam asortyment to blisko 20 tys. pozycji. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy również inne przedsięwzięcia oraz cele biznesowe. Dbamy, aby każdy aspekt naszej działalności był na jak najwyższym poziomie. To profesjonalne podejście jest kluczem do naszego sukcesu.

Oprócz dystrybucji, rozwijamy się również w innych modelach biznesowych. Obserwacja potrzeb oraz wyprzedzanie trendów są dzisiaj bardzo istotne. Klienci bardzo doceniają nas jako partnera handlowego. Posiadamy bogaty asortyment kosmetyków, szybką realizację zamówień oraz profesjonalną obsługę. Jednak osiadanie na laurach jest zupełnie nie w naszym stylu. Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania. Stawiamy na rozwój i ciągłe poszerzanie własnych horyzontów.

Zapraszamy na stoisko B29!

Sonia.pl


Jesteśmy swoistym prekursorem w tworzeniu rytuałów pielęgnacyjnych opartych na koreańskim stylu. Czerpiąc z minimalistycznego podejścia do kwestii stosowania kosmetyków, selekcjonujemy dla Was jedynie najlepsze składniki, tworząc produkty zarazem delikatne, jak i skuteczne w swym działaniu.

Korzystamy z niesamowitych dóbr, jakimi raczy nas Matka Natura. Poszukujemy ich na całej naszej planecie, odbywając podróże po wiedzę w najróżniejsze zakątki świata – zajrzeliśmy do Nowej Zelandii, Islandii, czy na jedną z najczystszych miejsc na świecie – wyspę Jeju.

Wynikiem naszych poszukiwań są ekstrakty i wyciągi z roślin, pełne minerałów oraz mikroelementów. Nasze produkty z jednej strony posiadają delikatne, lekkie konsystencje, a z drugiej działają skutecznie, dając długotrwałe efekty.

Zapraszamy na stoisko B29!

Saem.pl

Scroll to Top