RABEN

Raben Logistics Polska, największa spółka Grupy Raben, od ponad 30 lat oferuje usługi z zakresu transportu krajowego i międzynarodowego, magazynowania i kompleksowej obsługi logistycznej w tym usług dodanych (co-packing) i logistyki e-commerce, a także frachtu morskiego i lotniczego. Doświadczenie i pozycja na rynku pozwalają na świadczenie najwyższej jakości usług.

Firma zajmuje się obsługą wielu grup produktowych: artykułów spożywczych, FMCG, kosmetyków, towarów przemysłowych, artykułów chemicznych, produktów niebezpiecznych, itd. Funkcjonująca od wielu lat stabilna sieć oddziałów w Polsce i w Europie (w 15 krajach), ułatwia szybkie i bezpieczne przemieszczanie przesyłek.

Zasoby spółki to zróżnicowane magazyny o pow. ok. 500 tys. m2 i ponad 3000 nowoczesnych środków transportu. Zaangażowany zespół ok. 3700 pracowników, nakierowany jest na wymianę doświadczeń oraz wspólne osiąganie celów. Jednym z nich jest wspieranie klientów w ich działaniach oraz opieka nad całym procesem logistycznym.