POLLENA-EWA

Fabryka Kosmetyków „POLLENA-EWA” S.A. to firma z ponad stuletnią tradycją tworząca wyroby najwyższej jakości, od 1919 roku zajmująca ważne miejsce w polskim przemyśle kosmetycznym.

Jednym z kamieni milowych w naszej historii był rok 1971 i dołączenie do Zjednoczenia Przemysłu Chemicznego „Pollena” z przyjęciem obecnej, dobrze znanej nazwy „POLLENA-EWA”, drugim tak znaczącym wydarzeniem, już w nowym millenium, było przejęcie przez TZMO S.A. i tym samym dołączenie do Grupy TZMO.

Wartość przedsiębiorstwa stanowią zarówno znane i cenione przez kolejne pokolenia Polek i Polaków, kultowe niemal marki, jak inspirowana polską naturą Eva Natura czy klasycznie męski Kanion, ale także nowoczesne brandy, m.in. dedykowane szczególnym potrzebom dermokosmetyki Eva Dermo czy uniwersalna dla każdego rodzaju skóry i włosów Eva Simply. Czerpiąc z bogatej tradycji, nie zapominamy jednocześnie o podążaniu za aktualnymi trendami. Wsłuchani w potrzeby klientów, opieramy nasze formuły o wyjątkowe składniki, gwarantujące nie tylko bogactwo doznań i skuteczność działania, ale także w możliwie wysokim stopniu pochodzenia naturalnego i o ile to możliwe, odpowiednie dla wegan.