OLIMP LABS

Firma Olimp Labs tworzy leki, wyroby medyczne, żywność specjalnego medycznego przeznaczenia, żywność przyszłości oraz suplementy diety i odżywki dla sportowców i ludzi aktywnych.

Nieprzerwanie od 1990 roku stawiamy na najwyższą jakość, bezpieczeństwo i skuteczność tworzonych wyrobów. Misją firmy jest zapewnienie klientom lepszego komfortu życia, mocy zdrowia i witalności. Jej realizacja możliwa jest dzięki własnemu Ośrodkowi Badawczo-Rozwojowego oraz współpracy z kluczowymi polskimi ośrodkami naukowymi.

Starannie opracowujemy i wytwarzamy produkty w niemal wszystkich dostępnych formach i kategoriach: kapsułkach, tabletkach, flow caps, tabletkach musujących, formach płynnych, półpłynnych i żelowych. W naszym portfolio znajduje się już ponad 600 produktów, które są dostępne w ponad stu krajach na całym świecie. Wszystko to pod znakiem jakości, innowacyjności i rzetelności.

Olimp Sport Nutrition

Do Olimp Labs należy marka Olimp Sport Nutrition. W jej ofercie znajdują się preparaty przeznaczone zarówno dla profesjonalistów aktywnie uprawiających sport, jak i dla ludzi, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie poprzez uzupełnienie niedoborów wynikających z ograniczeń związanych z dietą.