Modern-Expo

Modern-Expo

Modern-Expo to międzynarodowy producent i dostawca kompleksowego wyposażenia dla sektora handlu detalicznego.  Modern Expo to również opowieść o rozwoju biznesu od podstaw, polsko-ukraińskiej przyjaźni biznesowej i braku ograniczeń w realizacji marzeń. Firma działa nieprzerwanie od ponad 25 lat i jest jednym z największych graczy rynku dostawców rozwiązań ekspozycyjnych w Polsce i na świecie.

Historia Firmy sięga roku 1997, kiedy to dwie oddzielne firmy, „Modern” z Ukrainy i „Duet”, z Polski postanowiły połączyć siły. W 2000 roku w Łucku na Ukrainie powstaje pierwszy zakład produkcyjny, w 2005 roku otwarty zostaje oddział w Moskwie oraz kolejno w Berlinie, Dubaju, Paryżu i Londynie. W 2016 roku na Białorusi powstaje zaś kolejna fabryka Spółki. 
W 2018 do użytku oddany zostaje nowoczesny oddział w Lublinie, stając się centrum logistycznym dla Europy Centralnej i Zachodniej. 

Obecnie Modern Expo Group zatrudnia ponad 2,5 tysiąca pracowników, dystrybuuje swoje produkty do ponad 65 krajów i dostarczają wyposażenie handlowe do największych światowych detalistów. 
W ostatnich latach Modern-Expo skoncentrowało swoją działalność nie tylko na rozwoju produktów z wykorzystaniem najnowszej technologii, w tym sztucznej inteligencji, rozszerzając swój asortyment o produkty SMART, lecz także umacniając swoją pozycję w segmencie last mile, dostarczając innowacyjne automaty paczkowe do wiodących operatorów w Europie. 

Scroll to Top