IPS HOLDING SP.Z O.O.

IPS HOLDING Sp. z o.o. jest to organizacja zarządzająca grupą spółek zależnych. Naszym celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie działalności, jaką oferuje każda z naszych spółek „córek”

Kluczowym projektem na rok 2022 i najbliższe lata jest dla nas import i dystrybucja, a docelowo produkcja we własnej fabryce w Skarbimierzu materiałów z BIOplastiku: opakowań na żywność, słomek, reklamówek, worków na śmieci, stretchu, taśm klejących, itp. Biodegradowalnych w 100% w 6 do 12 tygodni.

Zakres działalności naszej grupy jest bardzo szeroki i już dziś obejmuje m.in.: doradztwo biznesowe, doradztwo, wykonawstwo, prace projektowe z zakresu OZE, energetyki oraz oświetlenia LED, import/eksport wielobranżowy, wprowadzanie produktów do sieci handlowych, wprowadzanie polskich firm na zagraniczne rynki z pełną obsługą doradczo – prawną na terenie danego kraju, ubezpieczenia, gwarancje, faktoring, finansowanie dla osób indywidualnych, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, działania marketingowe oraz PR’owe wraz z pełną obsługą agencji reklamowej, usługami graficznymi i drukarskimi, produkcja suplementów diety, słodyczy oraz produktów spożywczych.

Jedną ze spółek wchodzącej w skład holdingu jest Just Buy It Distribution S.A. – importer i dystrybutor ekskluzywnych produktów spożywczych i kosmetyków.

Zapraszamy na stoisko B1!