EYFEL

EYFEL

Jesteśmy firmą turecką, na polskim rynku jesteśmy od ponad 6 lat. Nasza firma rozwija się naprawdę w szybkim tempie. Mamy kilka naszych sklepów stacjonarnych, mamy też sklepy franczyzowe i współpracujemy z większymi i mniejszymi firmami. Jesteśmy w Polsce bezpośrednim dystrybutorem marki Eyfel i chcemy nadal się rozwijać i wprowadzać nasze produkty na polski rynek. W naszej ofercie posiadamy zapachy do pomieszczeń z patyczkami oraz w spray’u, odpowiedniki perfum, mydła, odświeżacze do samochodu.

Odświeżacze do pomieszczeń z patyczkami cechują się intensywnym zapachem oraz niesamowitą trwałością. Zapewniają od 2 do 4 tygodni* świeżości. Dzięki opracowaniu nowych patyczków z micro włókna mogą się Państwo cieszyć intensywnym zapachem w domu.
*Zależne od powierzchni, temperatury, wilgotności pomieszczenia i ilości włożonych patyczków.

Zapachy do pomieszczeń w spray’u w 26 niepowtarzalnych zapachach zawartych w półlitrowej butelce z atomizerem, dzięki czemu bardzo szybko rozpylisz swój ulubiony zapach, który bardzo długo utrzymuje się w pomieszczeniu i niweluje przykre zapachy.

Odpowiedniki perfum znanych marek, które również cieszą się popularnością, ze względu na niską cenę oraz wspaniałą jakość. Posiadają aż 20% olejków i utrzymują się do 6 godzin na skórze.

Nasze mydła do ciała o niezwykłej kompozycji zapachowej.
Pachnące mydełka w kostce, idealnie nadają się do codziennej pielęgnacji ciała, zapewniając przy tym niezapomniane wrażenia zapachowe.
Delikatna kremowa piana łagodnie myje i nawilża skórę, nadając jej przy tym piękny zapach.Zapraszamy Państwa do współpracy. Wierzę, że nasze produkty podbiją Państwa serca.Scroll to Top