Exorigo-Upos S.A.

Exorigo-Upos SA od blisko 30 lat jest dostawcą systemów POS, platform e-commerce, czy usług w zakresie infrastruktury i bezpieczeństwa. Posiada know-how w obszarze całego ekosystemu handlu detalicznego.

Jako partner największych podmiotów z branży retail w zakresie omnichannel pomaga w efektywnym łączeniu offline z online. Poza rozwiązaniami w zakresie software i hardware, Exorigo-Upos świadczy kompleksowe usługi wsparcia o ogólnopolskim zasięgu. Realizuje je doświadczony 400-osobowy zespół Serwisu IT i urządzeń.

Exorigo-Upos SA zajmuje 3. miejsce w zestawieniu firm IT o największej sprzedaży do sektora retail w Polsce (ITwiz Best 100). Plasuje się na drugim miejscu pod kątem wielkości zatrudnienia w rankingu Cashless.pl 100 największych firm z branży płatniczej. A wg raportu specjalnego IT@BANK 2021 jest na 5. pozycji w zestawieniu firm technologicznych według ich potencjału rozwojowego.

Firma aktywnie wspiera swoich klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce. Jest stabilną, polską grupą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiada własne oddziały w takich krajach jak: Rumunia, Wielka Brytania, Czechy, Słowacja i Ukraina.

Uczestnicy

Kto wystąpi z ramienia Exorigo Upos?

Sprawdź kogo spotkasz z ramienia firmy.

Grzegorz Rogaliński od stycznia 2021 roku pełni funkcję CEO w Exorigo-Upos SA – które od blisko 30 lat dostarcza rozwiązania technologiczne i usługi dla branży retail.

Firma należy do grona TOP 3 przedsiębiorstw IT w Polsce pod kątem wielkości sprzedaży do sektora retail (ITWiZ Best 100). Zajmuje również 11 miejsce na liście 100 Największych Polskich Firm Płatniczych Cashless.pl wg przychodów ze sprzedaży, a drugie – przy uwzględnieniu wielkości zatrudnienia.

Grzegorz Rogaliński, jako absolwent Wydziału Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów MBA na Uniwersytecie Stanowym Minnesota, od początku swojej kariery związany jest z branżą IT.

Przed dołączeniem do Exorigo-Upos, przez ponad 11 lat, wspierał rozwój Oracle w Polsce, a od 2004 roku kierował polskim oddziałem SAP. Był również członkiem zarządu Diebold Nixdorf.

Do Exorigo-Upos S.A. dołączył we wrześniu 2020 roku w roli Członka Zarządu odpowiedzialnego za Sprzedaż i Marketing. Cztery miesiące później objął aktualną funkcję – Prezesa Zarządu.

Grzegorz Rogaliński weźmie udział w debacie Zakupy bez żadnych barier.

Michał Kinek od 25 lat związany jest z Exorigo-Upos SA – dostawcą rozwiązań technologicznych i usług dla branży retail.

Firma należy do grona TOP 3 przedsiębiorstw IT w Polsce pod kątem wielkości sprzedaży do sektora retail (ITWiZ Best 100). Zajmuje również 11 miejsce na liście 100 Największych Polskich Firm Płatniczych Cashless.pl wg przychodów ze sprzedaży, a drugie – przy uwzględnieniu wielkości zatrudnienia.

Od początków pracy w Exorigo-Upos Michał Kinek związany był z branżą retail i uczestniczył w projektach otwarć dużych sieci handlowych w Polsce.

W trakcie realizacji wdrożenia nowego oprogramowania u jednego z klientów, Michał zainteresował się tematem multiacquireringu. Jako kontynuację tego, przez lata, rozwijał jako szef dedykowanego zespołu, autorskie rozwiązanie – EuroKartę (Cloud EFT).

Dziś hub płatniczy Exorigo-Upos umożliwia szybkie i bezpieczne procesowanie transakcji kartami płatniczymi. Jest pierwszą polską, a jedną z zaledwie kilkudziesięciu na całym świecie, usług z certyfikatem PCI P2PE, która zapewnia najwyższy poziom ochrony procesowanych danych kartowych. W minionym roku rozwiązanie obsłużyło 635 milionów transakcji na 22 500 stanowiskach kasowych. Poza bezpieczeństwem, usługa znacząco wpływa na szybkość procesowania transakcji, a tym samym na pozytywny customer experience klientów płacących kartami.

Michał Kinek poprowadzi prelekcję Płatności – czy technologia potrafi budować przewagę konkurencyjną i zwiększać satysfakcję klientów w różnych kanałach sprzedaży?

Scroll to Top