Remigiusz Czernecki

Remigiusz Czernecki

Wiceprezes | Grupy Kapitałowej Specjał PJ

REMIGIUSZ CZERNECKI – Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Handlowy GK Specjał i Przewodniczący Rady Nadzorczej REN. W GK Specjał od 2019 roku odpowiada za działalność operacyjną i strategię rozwoju grupy w obszarze FMCG.

Remigiusz Czernecki jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, gdzie ukończył Zarządzanie i Marketing, a także ukończył dwa kierunki Nauczycielski i Trenerski na AWF w Katowicach. Posiada również tytuł naukowy doktora z dziedziny Teoria Treningu.

Remigiusz Czernecki ma ponad 25-letnie doświadczenie w dziedzinie handlu, dystrybucji i zarządzania w szczególności w optymalizacji procesów operacyjnych, konsolidacji i restrukturyzacji przedsiębiorstw. W branży FMCG jest nieprzerwanie od 1997 roku, gdzie szczebel po szczeblu zbierał doświadczenia począwszy od stanowiska Przedstawiciela Handlowego przez wszystkie poziomy handlowe do najwyższych stanowiskach zarządczych. Przed rozpoczęciem współpracy z firmą Specjał był Wiceprezesem Zarządu Hortex Holding, gdzie odpowiadał za zbudowanie kanału dystrybucji bezpośredniej.

W przeszłości był członkiem Kadry Narodowej i Reprezentacji Polski w Lekkiej Atletyce, oraz wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski.

14:20 - 15:00
Sala SHOP TRENDS

DEBATA: Zarządzanie inwestycjami w czasach kryzysu kosztowego

Moderator: Karol Tokarczyk, analityk ds. gospodarki cyfrowej w Polityce Insight

  • Jak zarządzać procesami inwestycyjnymi, aby zrealizować inwestycję w zaplanowanym budżecie?
  • Finansowanie rozwoju w sieci sklepów detalicznych
  • Tylko najlepsze lokalizacje, czyli jak efektywnie rozwijać sieć handlową
  • Jak planować rozwój w sytuacji wysokiej niepewności i wysokich kosztów
  • Oszczędności. Jak organizować procesy, aby utrzymać tempo rozwoju i wzrost sprzedaży?

Scroll to Top