Miroslaw Huczek

Miroslaw Huczek

CEO | TEDi Polska

49 lat, zamieszkały na stałe w Krakowie. Od 2017 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu TEDI Sieć Handlowa Sp. z o.o.

Z wykształcenia magister Ekonomii. Ukończył między innymi Akademię Ekonomiczną w Krakowie (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny). Po studiach swoją karierę rozpoczął w Banku, skąd po dwóch latach przeszedł do nowopowstającej w Polsce firmy OBI i na kilka lat pozostał w sektorze marketów budowlanych. Posiada bogate doświadczenie zagraniczne – przez kilka lat zarządzał dużymi korporacjami, m.in. w Bułgarii i Rumunii, przeprowadzając ich restrukturyzację.

TEDi to niemiecka sieć sklepów, założona w 2004 roku. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment produktów, w tym artykuły gospodarstwa domowego, dekoracje, zabawki, kosmetyki, narzędzia, a także artykuły sezonowe i okolicznościowe. TEDi ma swoje filie w wielu krajach europejskich, w tym w Polsce, gdzie działa od 2013 roku.

Firma TEDi stawia na niskie ceny i atrakcyjne promocje, co przyciąga klientów z różnych grup wiekowych i społecznych. W swojej strategii biznesowej skupia się również na ekologii i zrównoważonym rozwoju, wprowadzając m.in. produkty z recyklingu i zmniejszając emisję CO2.

Scroll to Top