Loton Cosmetics

Loton Cosmetics to marka znana, o ugruntowanej pozycji na rynku kosmetycznym. To pierwsza firma w powojennej Polsce, która powstała by specjalizować się w kosmetyce do stylizacji i pielęgnacji włosów. Budowana świadomie, z pasją i dbałością o najwyższą jakość.

Ponad 65 lat doświadczenia i gromadzonej wiedzy, pozwala nam umiejętnie adaptować nowoczesne rozwiązania technologiczne w służbie kosmetologii, z poszanowaniem tradycji i natury. W oparciu o najwyższej jakości składniki, tworzymy wyjątkowe formulacje, których skuteczność działania potwierdzają liczne badania laboratoryjne oraz certyfikaty jakości.

Nasze portfolio zawiera szeroki wachlarz produktów do codziennej pielęgnacji ciała i włosów, produkty do stylizacji, a także specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji twarzy oraz duży wybór naturalnych olejów do ciała i włosów.

Od lat tworzymy kosmetyki oparte na naturalnych formulacjach, z wysokim indeksem naturalności. Nasze produkty do stylizacji włosów bazują na naturalnych, wyjątkowych w składzie, opatentowanych recepturach.

Specjalizujemy się w produkcji kontraktowej wyrobów pod marką własną, jak również środków dezynfekcyjnych i chemii gospodarczej.

Loton Cosmetics to marka będąca gwarantem najwyższej jakości i dowodem zaufania kolejnych pokoleń, z którego jesteśmy dumni i za które dziękujemy.

www.loton.pl