Batiste

Batiste

Batiste to pochodząca z Wielkiej Brytanii marka wyspecjalizowana w produkcji suchych szamponów oraz produktów do stylizacji włosów.

W laboratoriach pracujących nad formułami szamponów Batiste powstają innowacje technologiczne i rozwiązania, które wyznaczają wysokie standardy jakościowe w tej kategorii na całym świecie.

Suche szampony Batiste to produkty wegańskie. Ich głównym składnikiem jest wyselekcjonowana skrobia ryżowa, która jest nieszkodliwa dla skóry głowy, nie zatyka porów i nie wpływa na kondycję mieszków włosowych.

Wyjątkowa formuła nie wymaga wyczesywania – wystarczy tylko spryskać włosy u nasady, a następnie delikatnie wmasować produkt i ułożyć fryzurę. Włosy w zaledwie 30 sekund odzyskują świeżość, jak po tradycyjnym myciu głowy, stają się puszyste, jedwabiście miękkie i uniesione u nasady.

Batiste oferuje najszerszą gamę zapachów, wersje dostosowane do koloru włosów, zwiększające objętość oraz poręczne szampony w opakowaniach mini, które można schować w kosmetyczne i przewozić w bagażu podręcznym.

Na polskim rynku marka jest obecna od 2012 roku. W ciągu tych lat polscy konsumenci wielokrotnie potwierdzili jakość Batiste – marka była nagrodzona kilkadziesiąt razy. Produkty Batiste zdobywały wyróżnienia w plebiscytach organizowanych przez portale internetowe, wydawnictwa branżowe oraz w konkursach konsumenckich.

* Według badań portali Wizaż i Ofeminin 99% kobiet deklaruje, że poleciłoby suchy szampon Batiste swoim bliskim oraz że sięgnie po niego ponownie.* Dane te są zbieżne z trendami ogólnoświatowymi – na całym świecie Batiste niezmiennie od ponad 40 lat jest liderem w kategorii suchych szamponów.

Scroll to Top