Ajona

Ajona

Areon – europejska marka oraz lider sprzedaży odświeżaczy samochodowych na świecie Areon globalnie reprezentowany jest przez oficjalnych przedstawicieli producenta w ponad 90 państwach.

Szeroki asortyment, bogaty wybór zapachów, nowoczesne grafiki – to wszystko po to, abyś poczuł się wyjątkowo we wnętrzu swojego samochodu 

Areon – najwyższa jakość, oryginalny design i wyjątkowe, długotrwałe zapachy .Kreujemy nowe trendy i wyznaczamy wysokie standardy aby spełnić wymagania najbardziej wymagających klientów .Areon to najlepszy zapach do twojego samochodu, domu i biura

 Ajona jest koncentratem pasty do zębów do codziennej, uniwersalnej pielęgnacji jamy ustnej. Ajona dzięki unikalnym właściwościom zapobiega krwawieniu dziąseł przynosząc ulgę już po pierwszym użyciu.  
Działa bakteriobójczo i przeciwzapalnie, łagodzi zapalenie dziąseł, eliminuje jego objawy oraz wspomaga proces regeneracji.  
Ajona nie tylko radzi sobie z bakteriami, ale i zmniejsza prawdopodobieństwo próchnicy, paradontozy i chorób przyzębia oraz leczy afty. 
Ajona posiada jeden z najniższych stopni ścieralności szkliwa i wynosi zaledwie RDA 30. Ajona doskonale nadaje się do stosowania w przypadku wrażliwych i odsłoniętych szyjek zębowych- hamuje nadwrażliwość. 
Tubka Ajony 25 ml jest około pięć razy bardziej wydajna niż zwykła pasta do zębów. 
 

– nie zawiera fluoru (wskazana dla kobiet w ciąży) 
– do podróży (praktyczny rozmiar) 
– optymalne zastosowanie w połączeniu z elektrycznymi szczoteczkami, ponieważ aplikuje się jej tylko kropelkę 
– dedykowana dla świadomych konsumentów poszukujących jakościowego produktu 
– zero waste (aluminiowa tubka) która jest zdatna do recyklingu 
 
Ajona, jako 70 letnia pasta wpisuje się obecnie w najnowsze trendy, które zaczynają panować na rynku kosmetycznym.  
Pasty naturalne, bez konserwantów, bez barwników i mikroplastiku, bez fluoru oraz z niskim stopniem ścieralności RDA30, w nie plastikowej tubce są poszukiwane przez świadomych konsumentów.  
 
Ajona Stomaticum produkowana według 70 letniej receptury, nie zmieniła swojej formy, kształtu i skuteczności leczniczego działania, potwierdzonego wieloletnimi badaniami.  
Ajona wymyślona 70 lat temu jest Królową wśród past 
 
My nie obiecujemy, my to gwarantujemy od 70 lat konsumentom. 

Scroll to Top